Wywiad okładkowy z P. Prezesem Tomaszem Grelą dla Builder

2017-08-04
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
25
lipca 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
 
Wywiad z Panem Prezesem Tomaszem Grelą dla Builder

W najnowszym numerze miesięcznika Builder ukazał się wywiad okładkowy z Panem Prezesem Tomaszem Grelą.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Życzymy interesującej lektury  :)
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Drzwi harmonijkowe MB-86 FOLD LINE
Zewnętrzne drzwi harmonijkowe dają dużą swobodę użytkownikom...
 
 
MB-59 SLIDE 
- system drzwi balkonowych przesuwnych
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Ikona historii, ikona miasta - Muzeum II Wojny Światowej
Gdańsk, Polska
Systemy:
MB-SR60N
AKTUALNOŚCI
 
 
Złota Budowlana Marka Roku 2017 dla ALUPROF 
XIII edycja Gali Budowlanej Marki Roku odbyła się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Jak co roku przyznano wiele wyróżnień i tytułów, które honorują producentów cenionych przez wykonawców. Firma ALUPROF została nagrodzona Złotym Championem Roku 2017 w kategorii „Profile okienne aluminiowe” oraz Złotymi Budowlanymi Markami Roku 2017 w kategorii „Systemy roletowe” i  „Profile okienne aluminiowe”. 

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
Nowe panele drzwiowe Aluprof - skorzystaj z promocji
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Aluprof poszerzyła swoją ofertę o kolejne 27 nowych wzorów paneli do aluminiowych drzwi wejściowych. Każdy z paneli można zamówić w dowolnym kolorze z palety RAL. Dostępnych jest także 20 kolorów drewnopodobnych.
 
 
 
ALU-EDUKATOR 2017
- nowości w systemach okienno-drzwiowych
i fasadowych 
Serdecznie zapraszamy Państwa na coroczne szkolenia z cyklu ALU-EDUKATOR w zakresie "Nowości w ofercie systemów okienno-drzwiowych i fasadowych ALUPROF".

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
ALUPROF z "Orłem Rzeczpospolitej"
25 kwietnia 2017 w Muzeum Historii Żydów Polskich odbyła się uroczysta gala XIX. edycji Listy 500 zestawienia prezentującego najlepsze przedsiębiorstwa. W tegorocznym rankingu już po raz kolejny pojawiła się firma ALUPROF S.A., europejski lider produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa.  

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .