E-biuletyn ALUPROF S.A. dla odbiorców systemów budowlanych

2009-06-08

System MB-60E już dostępny

Do naszej oferty wszedł system ekonomicznych drzwi izolowanych termicznie MB-60E.
W autoryzowanej strefie naszej strony internetowej znajduje się komplet materiałów informacyjnych dotyczących tego systemu: katalog, aktualizacja MB-CAD i dodatek do cennika poprawiony oraz uzupełniony w dniu dzisiejszym o jedną pozycję.

 

Wycofanie systemów SPECTRAL 60 i SPECTRAL 45

Zgodnie z informacją przekazaną uczestnikom seminarium 13-14 maja do końca 2009 roku z naszej oferty zostanie wycofany system okienno-drzwiowy Spectral 60.

Z myślą o dotychczasowych odbiorcach tego produktu opracowany został wspomniany powyżej system MB-60, który pod względem technologii i ceny jest zbliżony do konstrukcji Spectral 60, zapewnia jednak uzyskanie lepszych parametrów technicznych. Zachęcamy do zapoznania się z tą konstrukcją i stosowania jej do produkcji. W zakresie okien przestawienie produkcji z systemu Spectral na systemy serii MB również nie będzie stanowić problemu - rozwiązania techniczne w zakresie okuć obwiedniowych w oknach Spectral są dostępne także w izolowanych termicznie systemach MB-59S, MB-60 oraz MB-70.

Do końca roku 2009 wycofujemy także system okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej Spectral 45. Klientów korzystających z tego systemu zachęcamy do stosowania alternatywnych rozwiązań: ścianek i drzwi MB-45 oraz MB-45S Szczegółowe informacje w razie potrzeby przekażą Państwu nasi regionalni Koordynatorzy sprzedaży.

 

Przerwa w obsłudze klientów 12 czerwca

Ze względów technicznych związanych z konserwacją urządzeń elektrycznych w dniu 12 czerwca (piątek) nastąpi przerwa w obsłudze klientów. Nie będzie możliwa w tym dniu realizacja zamówień ani wysyłki towaru. Przepraszamy za związane z tym utrudnienia, pilne zamówienia prosimy realizować w tym czasie w odziałach firmy i hurtowniach prowadzących dystrybucję systemów Aluprof, w miarę ich możliwości. W dniu 13 czerwca nie będą działać również faksy i poczta elektroniczna, zatem nie będzie dochodzić do nas korespondencja.