Szkolenia cykliczne 2020

2020-01-22
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
22
stycznia 2020

Szkolenia cykliczne 2020

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału szkoleniach cyklicznych organizowanych w siedzibie naszej firmy w Opolu. Tematyka warsztatów została przygotowana zgodnie z potrzebami
i sugestiami zgłaszanymi przez Państwa w ramach bieżącej współpracy.

Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej a udział w nich dla naszych Partnerów Handlowych jest bezpłatny. Ponadto istnieje możliwość wyboru tematyki szkolenia dopasowanej do Państwa potrzeb.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu zachęcamy do zapoznania harmonogramem zamieszczonym na naszej stronie: https://aluprof.eu/producenci/szkolenia.
Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach: 27-31.01.2020. Ilość miejsc ograniczona!!!


AKTUALNOŚCI

Prowadnica mini dwukomorowa MKT z uszczelką PPDAMW 60/12 i Prowadnica mini dwukomorowa MKT z uszczelką podziałową PPDAMW-P 60/12
Gama komponentów systemów rolet nadstawnych SKB STYROTERM i SKT OPOTERM została poszerzona o dodatkowe aluminiowe dwukomorowe prowadnice mini PPDAMW 60/12
i PPDAMW-P 60/12. Wspomniane rozwiązania zaprojektowane zostały z myślą o zastosowaniu w wariancie z zespołem MKT w systemach nadstawnych z rewizją wewnętrzną. Prowadnice zostały przystosowane standardowo do montażu po zewnętrznej części rolety (PPDAMW 60/12) oraz na środku w przypadku zestawu rolet (PPDAMW-P 60/12). Nowe elementy dostępne są w podstawowej palecie kolorów z możliwością lakierowania na dowolny RAL.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.
Prowadnica mini aluminiowa z uszczelką do stolarki typu monoblok PPAMB 35/12

Z myślą o rynku francuskim, poszerzona została również oferta prowadnic dla systemu SKT OPOTERM. Nowa aluminiowa prowadnica mini PPAMB 35/12 dedykowana jest do montażu rolet na ramach okiennych typu monoblock. Produkt może być zastosowany bezpośrednio przy ramie okiennej jak i w pewnym odsunięciu. Prowadnica dostępna jest w standardowej kolorystyce z możliwością lakierowania na dowolny kolor z palety RAL.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Większe szerokości dla rolet w systemach
SKT OPOTERM i SKB STYROTERM

Współczesne projekty domów przewidują duże przeszklenia, które mają za zadanie przybliżyć domownikom kontakt z naturą. Aby zatem móc przesłaniać większe powierzchnie za pomocą rolet zewnętrznych, wraz z początkiem roku do oferty systemów nadstawnych wprowadzony został aluminiowy trzpień do ścianki podziałowej, który pozwala przesłonić powierzchnie szklane nawet do 5000mm.

Produkt ten ma zastosowanie w przypadku konfiguracji zestawu rolet z wykorzystaniem ścianki podziałowej (SP i SPM w systemie SKT, SPM/W w wariancie SKT NOVA oraz SP/B w systemie SKB ).
Montaż trzpienia TSP jest bardzo szybki i prosty, a jego zastosowanie daje możliwość tworzenia większych szerokości zestawów rolet. Wraz z wprowadzeniem trzpieni, rozszerzono technologię produkcji o zastosowanie płytek PAC montowanych w pokrywach bocznych lub bokach wewnętrznych zespolonych.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.CZYTAJ WIĘCEJ

Pokrywa boczna skrzynki 45° - stopka typ II BS 45 / ER oraz konsola do pokryw bocznych KBS 45 / ER

Do oferty zostają wprowadzone nowe pokrywy boczne BS 45/ER w wielkości 250 oraz 300. Pokrywy mają zastosowanie w systemie bramowym BGR/SK i kratowym BGR/SK. Pokrywy charakteryzują się stałą obecnością rolki prowadzącej - w znacznym stopniu podnosi to funkcjonalność montażu skrzynek, gdyż nie ma konieczności osobnego kupowania rolek, wiercenia otworów i nitowania. Konstrukcja zastosowanej rolki lepiej naprowadza pancerz w prowadnice, a dzięki właściwie dobranemu kątowi natarcia, zminimalizowane jest tarcie.
Do nowych pokryw zostają wprowadzone nowe dedykowane konsole KBS 45/ER. Pokrywy wykonane są w podstawowej palecie kolorów z możliwością malowania na dowolny RAL.
Obecnie stosowane rozwiązania dostępne są do wyczerpania zapasów (stare boki: BS 45/250, BS 45/300, stare konsole: KBS 45/250, KBS 45/300, rolki ER2 i ER3)

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.)

CZYTAJ WIĘCEJ

Prowadnica prosta dwukomorowa z odsadzeniem PPD 79/ODS/20

Oferta firmy Aluprof została uzupełniona
o prowadnicę aluminiową dwukomorową
z odsadzeniem 20 mm. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z myślą o możliwości zastosowania w systemach rolet adaptacyjnych oraz podtynkowych. Nowa prowadnica montowana jest za pomocą płytki PZO. Ponadto współpracuje ona z prowadnicą PP53/ODS/20 i zatyczką ZP79. Produkt ten występuje zarówno w wersji z uszczelką gumową, a także szczotkową i jest dostępny w standardowej kolorystyce z możliwością lakierowania na dowolny kolor z palety RAL

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej po zalogowaniu.CZYTAJ WIĘCEJ
Prowadnica prosta dwukomorowa z odsadzeniem na moskitierę PPDMO 79

Równolegle do oferty wprowadzona została prowadnica aluminiowa dwustronna z odsadzeniem na moskitierę/. Produkt ten może być stosowany w systemach rolet adaptacyjnych i podtynkowych. Ponadto współpracuje on z prowadnicą PPMO 53
i zatyczką ZP79 i jest dostępny zarówno z uszczelką szczotkową jak i gumową. Nowa prowadnica umożliwia montaż moskitiery w systemach MPH HARMONY i MPH VERTI wraz z roletą. Prowadnica dostępna jest w wersji ze szczotką i gumą. Prowadnica dostępna jest w podstawowej palecie kolorów z możliwością lakierowana na dowolny kolor z palety RAL.

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej po zalogowaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Szablon do trasowania otworów SOP 3

Z myślą o producentach rolet nadstawnych przygotowaliśmy specjalny szablon, który służy do zaznaczania miejsca przykręcenia wkrętów WKR/Zn/RD-s/4x13 do ram okiennych przy montażu prowadnic aluminiowych lub PVC
w systemach rolet SKT OPOTERM i SKB STYROTERM. Produkt posiada trójstopniową regulację. Jest bardzo łatwy w użyciu i stanowi spore udogodnienie przy precyzyjnym montażu prowadnic

Więcej informacji znajdą Państwo w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej po zalogowaniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowe profile adaptacyjne VEKA i GEALAN

Oferta profili adaptacyjnych została powiększona o dwa dodatkowe profile. Profil PSAW/6,7 dedykowany jest do ram okiennych VEKA i kompatybilny jest z ramami nr 101208, 101290, 101293, 101350, 101353. Natomiast profil PSAW/7,9 przeznaczony jest do profili okiennych firmy Gealan o oznaczeniu 6002, 8001. Profile współpracują z systemami rolet nadstawnych SKT Opoterm oraz SKB Styroterm i są spójne z pozostałymi elementami skrzynek.

Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .