Twój salon bliżej natury – nowe moskitiery do drzwi przesuwnych

2019-09-11
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
11
września 2019

Twój salon bliżej natury – nowe moskitiery do drzwi przesuwnych


Salon z panoramicznym widokiem na okolicę to marzenie niejednego inwestora realizującego projekt własnego domu. Wychodząc temu naprzeciw firma Aluprof wprowadziła do oferty nowy system moskitiery plisowanej MPH DUAL, która chroni wnętrze przed obecnością owadów, gwarantując niczym nieograniczony widok na zewnątrz.

CZYTAJ WIĘCEJ


"Tworzymy przyszłość" - wywiad z Tomaszem Grelą
w magazynie BUILDER


Prezes Aluprof SA - Tomasz Grela został zaproszony na okładkę najnowszego wydania miesięcznika „Builder” (07/2019). W rozmowie z redakcją wspomina swoje początki w firmie, analizuje aktualną kondycję branży i kreśli plany na przyszłość.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

Linia do wykonywania powłok dekoracyjnych na profilach roletowych
W Zakładzie Aluprof w Opolu została uruchomiona linia do wykonywania powłok dekoracyjnych na profilach aluminiowych. Nowa inwestycja stanowi odpowiedź na ogromne zainteresowanie rynku powłokami dekoracyjnymi, w tym drewnopodobnymi w systemach roletowych. Typowy proces sublimacji rozpoczyna się od malowania proszkowego poprzedzonego odpowiednim przygotowaniem powierzchni. Jako bazę do sublimacji stosujemy farby z certyfikatem Qualicoat. Następnie na profile nakładane są folie sublimacyjne. Zawierają one specjalne pigmenty, które podczas wygrzewania w odpowiedniej temperaturze przenoszone są na farbę proszkową. W trakcie procesu następuje przeniesienie wzoru nadrukowanego z folii na profil. Dekorowane mogą być profile o długości: min. 5700 mm i max 7200 mm. Duża wydajność jaką daje nasz nowy park maszynowy (do 120szt/h), a także wysoka jakość i powtarzalność produkcji przyczyniają się do podniesienia poziomu obsługi klientów oraz skrócenia czasu realizacji zamówień.
Oprogramowanie kalkulacyjne ALUPROF z podpisem elektronicznym
Z przyjemnością informujemy wszystkich użytkowników programów kalkulacyjnych „MB-CAD” oraz „Rolety Aluprof” o opatrzeniu naszego oprogramowania podpisem elektronicznym CODE SIGNING. Oprogramowanie pobierane przez Internet jest narażone na wiele zagrożeń. Zastosowanie certyfikatu CODE SIGNING zabezpiecza je przed nieuprawniona modyfikacją, niekontrolowaną dystrybucją lub podszywaniem się pod dostawcę programu. Podpis elektroniczny stosuje się w celu weryfikacji autentyczności aplikacji przez systemy operacyjne. Certyfikat potwierdza że wydawca programu jest zaufany, gwarantuje integralność zawartości oraz zapobiega alarmom i ostrzeżeniom przy pobieraniu i instalacji oprogramowania. Komunikat z ostrzeżeniem pojawi się nam tylko wtedy, gdy podpisany cyfrowo program zostanie złośliwie zmodyfikowany i rozpowszechniony w sieci. Podpis elektroniczny daje zatem pewność, że kod programu nie został zmieniony lub naruszony od momentu jego podpisania. Nasze oprogramowanie zostało podpisane cyfrowo kluczem SHA256.

Moskitiera w SKBF na dowolnej szerokości
Firma Aluprof wprowadziła do oferty rozwiązanie umożliwiające wykonanie moskitiery zintegrowanej w skrzynce w systemie SKBF Styroterm na dowolnej szerokości. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania zestawu MKT na całej powierzchni żaluzji, a tylko na otwieralnej części, którą użytkownik wykorzystuje do wietrzenia. Rozwiązanie to jest szczególnie pożądane w przypadku okien dzielonych, gdzie żaluzja występuje na całej szerokości zestawu okiennego.

W ofercie firmy Aluprof podobne rozwiązanie dostępne jest również dla systemów adapatcyjnyh.

Więcej informacji znajdą Państwo w Karcie Katalogowej dostępnej po zalogowaniu w strefie autoryzowanej.CZYTAJ WIĘCEJ
Nowe profile adaptacyjne VEKA i GEALAN
Oferta profili adaptacyjnych została powiększona o dwa dodatkowe profile. Profil PSAW/6,7 dedykowany jest do ram okiennych VEKA i kompatybilny jest z ramami nr 101208, 101290, 101293, 101350, 101353. Natomiast profil PSAW/7,9 przeznaczony jest do profili okiennych firmy Gealan o oznaczeniu 6002, 8001. Profile współpracują z systemami rolet nadstawnych SKT Opoterm oraz SKB Styroterm i są spójne z pozostałymi elementami skrzynek.
Maskowanie pakietu żaluzji fasadowej w systemie SKB F
Profil aluminiowy przeznaczony do skrzynek w systemie nadstawnym SKB z żaluzją fasadową, główne przeznaczenie to maskowanie pakietu żaluzji dla dużych wysokości, dwa poziomy wysokości maskowania - dla pakietów 270 i 290mm, pełni funkcję nośnika tynku. Możliwość malowania na dowolny kolor.
Więcej informacji w Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej (już umieszczona).

CZYTAJ WIĘCEJ
Nowe wieszaki WMAO
W sprzedaży dostępne już są nowe wieszaki WMAO, które występują w rozmiarze 130. Ponadto posiadają one specjalną osłonkę, która ma na celu lepsze zabezpieczenie pancerza przed ewentualnymi zarysowaniami podczas zwijania kurtyny.
Adaptery i prowadnice aluminiowe dla systemu SKB STYROTERM w wersji RA
Oferta systemu SKB STYROTERM w opcji z rewizją zewnętrzną została uzupełniona o dodatkowe aluminiowe prowadnice, które występują w wersji mini i maxi. W przypadku zastosowania wariantu bez moskitiery adaptery montowane są do ramy okiennej na wkrętach nyplowych, z kolei prowadnica jest przykręcana lub nitowana bezpośrednio do adaptera. Adaptery są dostępne w dwóch opcjach: - do montażu skrajnej części i w środku (jako podział).
Jesienny kalendarz szkoleń cyklicznych
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z jesiennym kalendarzem szkoleń cyklicznych, które organizowane są w Zakładzie Aluprof w Opolu. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej i przeznaczone są wyłącznie dla Partnerów Handlowych firmy Aluprof S.A. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Istnieje możliwość wyboru tematyki szkolenia dopasowanej do Państwa potrzeb. Osoby zainteresowane uczestnictwem w warsztatach prosimy o zapoznanie się uważnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie:

CZYTAJ WIĘCEJ
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .