E-biuletyn ALUPROF S.A. dla odbiorców systemów budowlanych

2009-04-29

Seminarium teoretyczno-praktyczne w dniach 13-14 maja 2009

Zapraszamy naszych Partnerów Handlowych na seminarium teoretyczno-praktyczne w dniach 13-14 maja 2009. Tematyka pierwszego dnia seminarium obejmie systemy okienno-drzwiowe i fasadowe wprowadzone w latach 2008-2009, konstrukcje w trakcie opracowywania oraz zasady wprowadzania do obrotu okien, drzwi i ścian osłonowych. Wśród osób prowadzących oprócz Konstruktorów kierujących rozwojem poszczególnych grup produktów ALUPROF S.A. będą także przedstawiciele Instytutu Techniki Budowlanej.

Tematem wiodącym podczas drugiego dnia będzie nowy, ekonomiczny 3-komorowy system drzwi izolowanych termicznie MB-60E.  Ze względu na to, że jest to konstrukcja dająca możliwość uzyskania wysokich parametrów technicznych przy zachowaniu relatywnie niskich kosztów chcielibyśmy zainteresować tym produktem szczególnie naszych Partnerów produkujących dotychczas drzwi w systemach: Spectral 60 oraz MB-59S.

Na naszej stronie internetowej w dziale „Współpraca / szkolenia” znajdą Państwo szersze informacje na temat naszego seminarium wraz z formularzem zgłoszenia. Zachęcamy do udziału.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy do 7 maja 2009.

 

Szkolenie z programu MB-CAD 6-8 maja 2009

Zachęcamy także wszystkich naszych Partnerów chcących nabyć umiejętności obsługi programu kalkulacyjnego MB-CAD lub je rozwinąć do zapoznania się z informacją o planowanym na 6-8 maja  szkoleniu. Będzie ono miało charakter warsztatów komputerowych. Na wspomnianej wcześniej stronie „Współpraca / szkolenia” umieszczony jest jego szczegółowy program. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie tego do p. Grzegorza Matlaka z Działu Rozwoju ALUPROF S.A.  z podaniem liczby osób zgłaszanych na poszczególne dni szkolenia.