Przerwa świąteczna od 21 grudnia 2019 r. do 6 stycznia 2020 r.

2019-11-27

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
27
listopada 2019
ALUPROF - Systemy Aluminiowe

Przerwa świąteczna od 21 grudnia 2019 r.
do 6 stycznia 2020 r.
   
 

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz końcem roku 2019 pragniemy poinformować wszystkich Odbiorców zakładu ALUPROF S.A. w Bielsku-Białej, że Dział Sprzedaży będzie pracować do 20 grudnia 2019 r.  W dniu 18 grudnia 2019 r. odbędą się ostatnie załadunki towaru. W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą o wcześniejsze przeanalizowanie Państwa potrzeb w zakresie składanych zamówień jak i bieżącej obsługi handlowej.

Pracę w pełnym zakresie planujemy rozpocząć 7 stycznia 2020 r.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za ewentualne utrudnienia. 


 
AKTUALNOŚCI
 
 
ALUPROF UZYSKAŁ RAPORT KLASYFIKACYJNY NA PODSTAWIE NORMY PN-EN 16034 DLA SYSTEMU PRZEGRÓD PRZECIWPOŻAROWYCH MB-78EI
Aluprof uzyskał Raport Klasyfikacyjny na podstawie normy PN-EN 16034 dla systemu przegród przeciwpożarowych MB-78EI. Umożliwia to firmie wprowadzenie do obrotu drzwi i okien technicznych zewnętrznych w klasie EI30, EI60 i EI90 odporności ogniowej.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
ALUPROF PODWÓJNYM LAUREATEM KONKURSU CIJ AWARDS POLAND 2019
Podczas 18. finału konkursu CIJ Awards Poland, który odbył się 6 listopada w Hotelu Raffles Europejski w Warszawie, rozdano prestiżowe nagrody branży nieruchomości. Firma Aluprof SA zwyciężyła w dwóch kategoriach – Green Technology Solutions oraz Innovation of the Year.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
ALUPROF AWANSUJE W RANKINGU TOP MARKA
Ranking Top Marka to wynik analiz magazynu „Press” i instytutu monitoringu „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”. Obejmuje on 500 firm z 50 branż, sklasyfikowanych według liczby i rodzajów wzmianek w mediach na ich temat. Firma Aluprof — europejski lider produkcji systemów aluminiowych o międzynarodowej renomie, wywodząca się z Bielska-Białej, po raz kolejny znalazła się w zestawieniu najsilniejszych polskich marek.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
POLSKA STOLARKA GOTOWA NA EKOREWOLUCJĘ
W dzisiejszych czasach okna potrafią już nie tylko oszczędzać energię w naszych domach, ale też produkować ją z wykorzystaniem słońca. Co więcej, oddają ją w postaci np. ciepła, światła lub ruchu. Dzięki staraniom polskich producentów rodzima branża stolarki wychodzi z sektora materiałów budowlanych, szturmem podbijając segment systemów zarządzania energią w budynkach.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .