Większe gabaryty bram w systemach Aluprof

2017-09-27

 

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
27
września 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
Aluprof na targach BATIMAT w Paryżu
W dniach 06-10.11.2017 roku w Paryżu odbędzie się największe, a zarazem najważniejsze wydarzenie branży budowlanej we Francji - Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2017. Wystawa, która ma swoje kolejne edycje nieprzerwanie od 1959 roku, corocznie gromadzi blisko 2,5 tysiąca wystawców i 350 000 zwiedzających z całego świata.
 
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Większe gabaryty bram w systemach Aluprof
 
 
Nowy system rolet do zabudowy SDZ
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Hallett Point w Nowym Yorku w systemach Aluprof
Systemy:
MB-SE90 SG, MB-SR60N EFEKT,
MB-70SE
AKTUALNOŚCI
 
 
Nowe pokrywy boczne dla system SP I SP-E
Z myślą o ułatwieniu serwisowania  rolet zewnętrznych w systemach podtynkowych SP i SP-E, firma Aluprof wprowadziła do oferty nowe rozwiązanie pokryw bocznych. Ze względu na ich specjalną konstrukcję wyeliminowano konieczność nitowania płytki dystansującej SPD do pokrywy. Obecnie stosowana wersja pokryw bocznych będzie dostępna do wyczerpania zapasów.
 
Uszczelka do skrzynek aluminiowych US/S 
W celu dodatkowego doszczelnienia zespołu moskitiery zwijanej w rolecie z tyłem skrzynki wprowadzono do oferty nową uszczelkę US/S. Ta niewielka modyfikacja gwarantuje całkowitą ochronę wnętrza przed dostępem owadów.  

Więcej informacji w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
 
 
 
System napędu awaryjnego "przez ścianę"
Rozwiązanie wprowadzone zostało z myślę o klientach, którzy na co dzień borykają się koniecznością montażu napędu awaryjnego przez ścianę. Proponowane rozwiązanie może być obsługiwane zarówno od zewnątrz (zamek+kluczyk),  jak i od wewnątrz pomieszczenia. W tym ostatnim przypadku korba jest demontowalna od środka, tak aby przy braku zasilania i zamkniętej kurtynie bramy była możliwość jej awaryjnego otwarcia od środka. 
Nowy system napędu można zainstalować  w dwóch konfiguracjach: od czoła bądź od dołu skrzynki. Podczas projektowania tego produktu wykorzystano część elementów z naszego obecnego asortymentu m.in. przeguby kardana 45 i 90, zamek ZM ANR czy Korbę KR. 

Zapraszamy do obejrzenia animacji dostępnej na kanale
 
 
Ocieplenie WSS w systemie SKT OPOTERM
W celu zwiększenia izolacyjności termicznej skrzynki roletowej w systemie OPOTERM, firma Aluprof  wprowadziła do oferty nowy rodzaj ocieplenia dla wzmocnień stalowych skrzynki WSS. Nowe rozwiązanie jest bardzo łatwe w montażu, gdyż specjalne kształtki styropianowe zostały wyprofilowane do kształtu WSS i są do nich mocowane  z obu stron bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów pod śruby WSS.
Więcej informacji w Uproszczonej Karcie Katalogowej dstępnej w strefie autoryzowanej

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
 
 
Nowe wielkości setów siatki plisowanej dla systemu MPH
Informujemy o wprowadzeniu z dniem 1.09. 2017 roku do oferty pięciu nowych rozmiarów setów siatki plisowanej dla system MPH. Będzie ona dostępna dodatkowo w następujących wymiarach:

szer. x wys [m]
0,8 x 2,3
1,2  x 2,3 
1,2 x 2,7 
1,6 x 2,3 
1,6 x 2,7
 
Nowy wieszak do rur nawojowych
W OCTOEASY
Najnowsza oferta firmy Aluprof została wzbogacona o nowy wieszak W OCTOEASY. Element ten może być stosowany z rurami nawojowymi SW 40, 50 oraz 60. Wieszak OCTOEASY charakteryzuje się łatwiejszym montażem w porównaniu do dotychczas stosowanych wieszaków Lock&Play, gdyż nie ma potrzeby instalacji pierścieni wieszaków.  Nowy produkt montowany jest bezpośrednio na rurze nawojowej. Wieszak dostępny jest w 4 wariantach. 
Więcej informacji w Uproszczonej Karcie Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .