Aktualizacja oprogramowania i katalogów

2015-06-03

Informujemy o aktualizacji oprogramowania kalkulacyjnego MB-CAD i MB-SOFT (LogiKal) oraz powiązanej z nią aktualizacji katalogów. Do najbardziej istotnych zmian i nowości technicznych w oprogramowaniu i katalogach należą nowości w zakresie okuć (m.in. ukryte samozamykacze, oraz zamki antypaniczne do wysokich skrzydeł), nowy profil ościeżnicy  156 mm w MB-86 oraz listwa zwiększająca zakres szklenia, a także dodanie rozwiązań antywłamaniowych MB-SR50N w klasach RC1 - RC3. Uległy jednocześnie obniżeniu ceny niektórych akcesoriów do MB-SR50N (łączniki W80199961 do W80199968)

Szerszy wykaz nowości i zmian w katalogach dostępny jest w autoryzowanej strefie naszej strony internetowej, w sekcji "Najnowsze wiadomości" na stronie głównej. W sekcji MB-CAD znajduje się natomiast szczegółowy spis nowości i zmian w oprogramowaniu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z tymi informacjami, pobrania zaktualizowanych stron katalogów oraz zaktualizowania programów Aluprof używanych w Państwa Firmie. Program MB-CAD w wersji 3.43.1 został umieszczony w zasobach strefy autoryzowanej w dn. 1 czerwca 2015 r, nowe strony katalogów mają daty 26 - 27 maja 2015 r. Użytkownicy programu MB-SOFT (LogiKal) informację o zakresie zmian i możliwości pobrania jego aktualizacji powinni otrzymać bezpośrednio z firmy Orgadata.


Przerwa w obsłudze klientów 5 czerwca 2015 r.

Informujemy także o przerwie w obsłudze klientów w piątek 5 czerwca 2015, po przypadającym dzień wcześniej święcie Bożego Ciała. Przepraszamy jednocześnie za  niedogodności z tym związane.