Nowy cennik aluminiowych systemów budowlanych ważny od 16 marca 2009

2009-03-13

W ślad za informacjami z poprzedniego biuletynu przypominamy, że od poniedziałku, 16 marca 2009 będzie obowiązywał nowy cennik kształtowników, akcesoriów oraz okuć aluminiowych systemów budowlanych ALUPROF S.A., zaktualizowany i uzupełniony o szereg nowych elementów prowadzonych do oferty, m.in. o systemy drzwi przesuwnych z przegrodą termiczną MB-SLIDE i MB-SLIDE ST.

Zgodnie z zapowiedzią dotychczasowy cennik został podzielony na dwa niezależne cenniki:

  • pierwszy dotyczący dotychczasowej oferty systemowej (z wyłączeniem elementów okuciowych i części elementów złącznych), który funkcjonuje na dotychczasowych zasadach
  • drugi - nowy, który zawiera wyłącznie ofertę okuć i elementów złącznych - w przeciwieństwie do pierwszego nie podlega on rabatowaniu – na tą okoliczność otrzymają Państwo w najbliższym czasie aneksy do umów, które będą regulować tą kwestię.
Ponadto w obu cennikach wprowadzony został podział na dwie grupy produktów: elementy dostępne w ciągłej sprzedaży oraz elementy, które wymagają indywidualnej realizacji zamówienia.

Informujemy jednocześnie, że do końca marca 2008 będą Państwo mieli wybór zasad zamawiania – odbiorcy chcący dokonywać w tym czasie zakupów wg dotychczas obowiązującego cennika będą mogli to robić po wcześniejszym zdeklarowaniu swojej decyzji.

Nie dopuszczamy jednak w tym okresie możliwości stosowania dla takich odbiorców cen z obu cenników (dotychczasowego i nowego) ani rozdrabniania zamówień na dwa cenniki.

Od 1 kwietnia zamówienia będą realizowane wyłącznie w oparciu o obecnie wprowadzane zasady nowego cennika.

Od dnia obowiązywania nowego cennika tj. od 16.03.09r dostępna będzie również aktualizacja oprogramowania kalkulacyjnego. Zachęcamy zatem do pobrania i zainstalowania odpowiednich plików aktualizacji.

Szczegółowych informacji związanych z w/w zmianami udzielą Państwu nasi pracownicy.