Aluprof zaprezentuje nowy system MB-Skyline na targach Warsaw Build

2019-10-03

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
3
października 2019
 
 


Aluprof zaprezentuje nowy system MB-Skyline na targach Warsaw Build

wystawa_inowacji

3. października w Warszawie rozpoczyna się Ogólnopolskie Forum Stolarki 2019 – najważniejsze wydarzenie w branży, któremu towarzyszą m.in. targi, wystawy i prelekcje. Jednym z wystawców będzie marka Aluprof, która w ramach Warsaw Build zaprezentuje innowacyjny system drzwi przesuwnych z ukrytą ramą. W trakcie tegorocznej edycji wiodący producenci okien, drzwi i fasad pokażą również najbardziej przełomowe rozwiązania na I Krajowej Wystawie Innowacji. Głównym partnerem premierowego wydarzenia został Aluprof.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 
AKTUALNOŚCI
 
 
KLĄTWA OBFITOŚCI BY EWA EWART - ZAANGAŻOWANIE ALUPROF W KWESTIE EKOLOGICZNE
Aluprof włącza się w inicjatywę UN Global Compact Fundacji Green World - promocję projektu edukacyjno - ekologicznego zatytułowanego "Klątwa Obfitości" przygotowanego przez Ewę Ewart - dziennikarkę wielokrotnie nagradzaną reżyserkę filmów dokumentalnych, specjalizującą się w filmach przełomowych i mocno przemawiających do odbiorcy.
 
ALUPROF PARTNEREM GREEN BUILDING SYMPOSIUM

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC członek światowego GBC organizuje 3 paździenika 9. edycję PLGBC Green Building Symposium. Jest to największe i najbardziej wpływowe wydarzenie branży zielonego budownictwa w Polsce. W programie zaplanowano 4 sesje tematyczne, prelekcje, prezentacje game changers, case studies, debaty panelowe. Aluprof jest jednym z partnerów tego wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
ALUPROF CELEBRUJE ŚWIATOWY TYDZIEŃ ZIELONEGO BUDOWNICTWA
Światowy Tydzień Zielonego Budownictwa (World Green Building Week) to coroczna kampania, mająca na celu podnoszenie świadomości na temat wpływu zielonego budownictwa na przeciwdziałanie zmianom klimatu. Do tegorocznej akcji, której obchody przypadają między 23-29 września, przyłączył się także Aluprof ze specjalną kampanią edukacyjną „7 budynków na 7 dni tygodnia”.
 
 
REWITALIZACJA KULTOWEGO CEDET-U POD LUPĄ

Dla projektantów i wykonawców pracujących przy modernizacji obiektu do dziś zwanego przez warszawiaków „Smykiem” nie lada wyzwaniem było połączenie innowacyjnej technologii z zabytkową konstrukcją budynku. W ciągu trzech lat odtworzono charakterystyczną bryłę i dobudowano zupełnie nową część biurową, hołdując jednocześnie tradycjom modernistycznej architektury PRL-u i nowatorskim rozwiązaniom budowlanym XXI wieku.

CZYTAJ WIĘCEJ

 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .