Aluprof Kreatorem Budownictwa 2016

2016-12-12
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
12
grudnia 2016
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
 
 
Aluprof Kreatorem Budownictwa 2016

Firma ALUPROF S.A. oraz  prezes zarządu  Tomasz Grela zostali uhonorowani Tytułem Kreatora Budownictwa Roku 2016. Nagroda, przyznawana przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów, ma na celu wyróżnienie pasji tworzenia laureatów oraz ich wpływ na kształtowanie imponującej rzeczywistości budowlanej. Gala, podczas której wręczone zostały wyróżnienia, odbyła się w czwartek 24 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie.
 
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
MB-86 FOLD LINE
- drzwi harmonijkowe
 
Nowy system SKEF do montażu żaluzji fasadowych
 
 
 
Aluprof ponownie liderem rynku stolarki 2016
 
AKTUALNOŚCI
 
 
Architekci cenią konkurs "Obiekt roku  w systemach ALUPROF
 
 
Nowy system SKEF do montażu żaluzji fasadowych
Obserwując trendy rynkowe i potrzeby projektantów firma Aluprof opracowała bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, pozwalające na montaż żaluzji fasadowych przy wykorzystaniu skrzynek roletowych w systemie SKE.
 
 
 
Przebadana fasada ppoż
Aluprof jako pierwsza firma w Polsce przebadał fasadę z połączeniami kątowymi
 
Modernizacja Systemu Rolet Nadstawnych SKT OPOTERM
Firma Aluprof S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowe elementy konstrukcyjne dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .