Zawiasy WX - hit w okuciach drzwiowych

2011-08-08

W związku z faktem, iż wprowadzone wiosną do naszej oferty nowe zawiasy drzwiowe o symbolu WX spotkały się na rynku z tak bardzo pozytywnym przyjęciem, postanowiliśmy, że od września staną się one podstawowym okuciem naszej oferty drzwiowej, ustawionym w programach kalkulacyjnych jako pozycja domyślna. Produkt ten zapewne docelowo zastąpi zawiasy o symbolu WS jednakże informujemy, że na ten moment, niezależnie od powyższej zmiany, będziemy prowadzić równoległą dystrybucje wszystkich obecnie oferowanych zawiasów.


Wszystkich naszych Partnerów, którzy nie stosowali jeszcze zawiasów WX zachęcamy do szerszego zapoznania się z tą nowoczesną konstrukcją.

Zawiasy drzwiowe serii WX są zgodne z obowiązującymi trendami  zarówno pod względem wizualnym, jak i pod kątem łatwego montażu i wygodnej regulacji. Są też produktem uniwersalnym - mogą być stosowane zarówno w drzwiach izolowanych termicznie, w konstrukcjach bez izolacji jak i w drzwiach przeciwpożarowych (zostały uwzględnione w naszej nowej Aprobacie Technicznej ITB dla systemu MB-78EI). Ponadto konstrukcja zawiasu serii WX pozwala na jego znacznie prostszy i szybszy niż dotychczas montaż zarówno w tradycyjny sposób (nawierzchniowy), jak i za pomocą dybli (popularnie nazywanych turbośrubami). Przypominamy także, że nowością producenta w tym zakresie jest także wprowadzony "super prosty i tani" zestaw montażowy, który w mniej wymagających konstrukcjach jest idealną odpowiedzią na potrzeby inwestorskie przy zachowaniu odpowiedniej relacji jakości do ceny.

Zawiasy 2-skrzydełkowe i 3-skrzydełkowe serii WX wraz z wersją kątową są przedstawione w katalogu "OKUCIA", w załączeniu znajdują się dodatkowo pliki zawierające instrukcje montażu oraz regulacji tych zawiasów.

Instrukcja_montazu_zawiasu_drzwiowego_WX.pdf
Zawias_WX.pdf
Filmy instruktażowe Zawiasy WX- plik archiwum do rozpakowania (31 MB)