Kolejne certyfikaty środowiskowe EPD dla Aluprof SA.

2019-06-18

Newsletter Aluprof

 
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
18
czerwca 2019

Kolejne certyfikaty środowiskowe EPD
dla Aluprof SA.
 


Zgodnie z zeszłorocznymi założeniami wiodącego europejskiego producenta i dystrybutora systemów aluminiowych dla budownictwa, marka Aluprof uzyskała Deklaracje Środowiskowe III-go typu dla systemów okienno-drzwiowych oraz systemów fasadowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI
 
 
Aluprof zarejestrował swoje produkty w szwedzkim stowarzyszeniu ekonomicznym BVB
Firma ALUPROF zarejestrowała systemy MB-70, MB-60E EI, MB-SR50N w Szwedzkim stowarzyszeniu ekonomicznym BVB, które ocenia wyroby pod kątem zrównoważonego rozwoju, toksyczności i środowiska, co umożliwia stosowanie niniejszych systemów na rynku Szwedzkim.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Aluprof z Orłem Polskiej Gospodarki 2019
Po raz siódmy z rzędu wręczono Orły Polskiej Stolarki. Tegorocznym laureatem nagrody, przyznawanej firmom szczególnie zasłużonym dla rozwoju branży, został Aluprof S.A. Wręczenie statuetek miało miejsce 23 maja podczas gali jubileuszowego X Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek POiD.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
Połączenie „słup-rygiel” w fasadzie MB-SR50N o nośności 5,5 kn na stronę węzła
Eksperci z zespołu Aluprof opracowali innowacyjne połączenie „słup-rygiel” w fasadzie MB-SR50N wyróżniające się dużą nośnością – 5,5 kN na stronę węzła. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie maksymalnej wartości obciążenia na rygiel na poziomie 1100 kg.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
Wywiad z Małgorzatą Wojtasik w Forum Branżowym
Informujemy, że w marcowym numerze czasopisma Forum Branżowe ukazał się wywiad z Małgorzatą Wojtasik, Dyrektorem Handlowym, Członkiem Zarządu Aluprof pod tytułem: System z dalekiego kraju. Zachęcamy do lektury.

CZYTAJ WIĘCEJ
 
 
 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .