ALUPROF ponownie Liderem Rynku Stolarki 2016

2016-11-09
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
9
listopada 2016
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
 
 
ALUPROF ponownie Liderem Rynku Stolarki 2016
Firma ALUPROF, lider produkcji systemów aluminiowych w Europie, już po raz ósmy z rzędu otrzymała zaszczytny tytuł „Lidera Rynku Stolarki”, tym razem zwyciężając w kategoriach: osłony okienne oraz systemy aluminiowe. Finał tegorocznej edycji plebiscytu odbył się 19 października w warszawskim Domu Rzemiosła Polskiego. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Małgorzata Wojtasik Dyrektor Handlowy Aluprof...
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Nowy wymiar funkcjonalności
- profil roletowy PA 43
Rodzina profili roletowych Aluprof została poszerzona o nowy profil PA 43, który dzięki swoim właściwościom stanowi bardzo funckjonalne rozwiązanie.
 
Nowy system SKEF do montażu żaluzji fasadowych
Obserwując trendy rynkowe i potrzeby projektantów firma Aluprof opracowała bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, pozwalające na montaż żaluzji fasadowych przy wykorzystaniu skrzynek roletowych w systemie SK.
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Royal Wilanów
– elegancja otulona zielenią
Warszawa-Wilanów, Polska
Systemy:
MB-SR5ON,MB-SR5ON IW,  MB-70 HI, MB-78 EI (EI60), MB-SR5ON HI+
AKTUALNOŚCI
 
 
Media o Aluprof w Belgii
Aluprof od początku roku prowadzi wzmożone działania marketingowe na rynkach Beneluxu zgodne z zatwierdzoną strategią komunikacji marki. W mediach branżowych coraz częściej pojawiają się bardzo przychylne informacje o nowym, dużym graczu z Polski. W najnowszym wydaniu magazynu Z&R, który zajmuje się tematyką osłon przeciwsłonecznych, ukazała się bardzo obszerna relacja z wizyty dziennikarzy w Polsce oraz wywiad z dyrektorem zarządzającym spółki belgijskiej Emmanuelem Gregoire. 
 
Ostatnie szkolenie cykliczne w tym roku
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w ostatnim w tym roku szkoleniu cyklicznym organizowanym w siedzibie naszej firmy w Opolu w terminie 28.11 – 01.12.2016 roku. Więcej informacji znajdą Państwo pod poniższym linkiem. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy
 
 
 
Animacje instruktażowe dla klientów
W związku z licznymi zapytaniami z Państwa strony i w celu ułatwienia montażu elementów wzmocnień WSS i WSSM, jak również prawidłowego ustawiania pozycji krańcowych w siłownikach, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne animacja. Mamy nadzieję, że odpowiedzą one na Państwa wątpliwości. Zapraszamy do obejrzenia ich na naszym kanale.
YOUTUBE
 
Nowe Mini Centrum Szkoleniowe Aluprof
Z myślą o naszych klientach w Zakładzie Aluprof w Opolu stworzyliśmy nowoczesne mini centrum szkoleniowe. Oprócz salki konferencyjnej, w której odbywać się będą szkolenia teoretyczne dla małych grup klientów powstał również showroom, w którym zaprezentowane zostały poszczególne systemy rolet, bram i moskitier wyprodukowane w oparciu o systemy firmy Aluprof. 
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .