Jesienne nowości Aluprof

2017-09-07

Newsletter Aluprof

Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
7
września 2017
ALUPROF - Systemy Aluminiowe
TOP NEWS
 
Aluprof na targach BATIMAT w Paryżu
W dniach 06-10.11.2017 roku w Paryżu odbędzie się największe, a zarazem najważniejsze wydarzenie branży budowlanej we Francji - Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2017. Wystawa, która ma swoje kolejne edycje nieprzerwanie od 1959 roku, corocznie gromadzi blisko 2,5 tysiąca wystawców i 350 000 zwiedzających z całego świata.
 
 
 
NOWOŚCI W OFERCIE
 
Nowy system rolet do zabudowy SDZ
 
 
Moskitiera w zestawie rolet w „dowolnym” miejscu
 
 
 
NAJNOWSZE REALIZACJE
Hallett Point w Nowym Yorku w systemach Aluprof
Systemy:
MB-SE90 SG, MB-SR60N EFEKT,
MB-70SE N
AKTUALNOŚCI
 
 
System napędu awaryjnego "przez ścianę"
Rozwiązanie wprowadzone zostało z myślę o klientach, którzy na co dzień borykają się koniecznością montażu napędu awaryjnego przez ścianę. Proponowane rozwiązanie może być obsługiwane zarówno od zewnątrz (zamek+kluczyk),  jak i od wewnątrz pomieszczenia. W tym ostatnim przypadku korba jest demontowalna od środka, tak aby przy braku zasilania i zamkniętej kurtynie bramy była możliwość jej awaryjnego otwarcia od środka. 
Nowy system napędu można zainstalować  w dwóch konfiguracjach: od czoła bądź od dołu skrzynki. Podczas projektowania tego produktu wykorzystano część elementów z naszego obecnego asortymentu m.in. przeguby kardana 45 i 90, zamek ZM ANR czy Korbę KR. 

Zapraszamy do obejrzenia animacji dostępnej na kanale
 
Ocieplenie WSS w systemie SKT OPOTERM 
W celu zwiększenia izolacyjności termicznej skrzynki roletowej w systemie OPOTERM, firma Aluprof  wprowadziła do oferty nowy rodzaj ocieplenia dla wzmocnień stalowych skrzynki WSS. Nowe rozwiązanie jest bardzo łatwe w montażu, gdyż specjalne kształtki styropianowe zostały wyprofilowane do kształtu WSS i są do nich mocowane  z obu stron bez konieczności wiercenia dodatkowych otworów pod śruby WSS.
Więcej informacji w Uproszczonej Karcie Katalogowej dstępnej w strefie autoryzowanej

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
 
 
 
Nowe wielkości setów siatki plisowanej dla systemu MPH
Informujemy o wprowadzeniu z dniem 1.09. 2017 roku do oferty pięciu nowych rozmiarów setów siatki plisowanej dla system MPH. Będzie ona dostępna dodatkowo w następujących wymiarach:

szer. x wys [m]
0,8 x 2,3
1,2  x 2,3 
1,2 x 2,7 
1,6 x 2,3 
1,6 x 2,7
 
Uchwyt dystansujący do prowadnic 
W celu ułatwienia montażu rolet na elewacji budynku, wprowadzony został specjalny uchwyt dystansujący UDDP, który pozwala na montaż prowadnic bezpośrednio do stolarki okiennej. Element ten jest kompatybilny ze wszystkimi prowadnicami znajdującymi  się w asortymencie firmy Aluprof.

Więcej informacji w Uproszczonej Karcie
Katalogowej dostępnej w strefie autoryzowanej.  

CZYTAJ WIĘCEJ 
 
 
 
Stalowy wieszak
z hakiem PVC
Kolejną nowością w ofercie firmy Aluprof jest wieszak stalowy z hakiem PVC dedykowany dla pancerzy roletowych wykonanych w oparciu o profil PA43 (WS 130 i WS 170).
 
Edycja jesienna szkoleń cyklicznych 
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w jesiennej edycji szkoleń cyklicznych, które odbędą się w Zakładzie Aluprof w Opolu. Pierwsze seminarium odbędzie się w dniach 25-28.09.2017.

Pełen harmonogram znajdą Państwo na naszej  stronie: https://www.aluprof.eu/szkolenia-1
 
 
 
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .