E-biuletyn dla firm współpracujących

2008-06-13
środa, 12 czerwca 2008        

Korekta cen sznurów izolacyjnych

Informujemy o skorygowaniu błędnie podanych w cenniku cen 5 pozycji obejmujących sznury izolacyjne THERMAFLEX do systemu MB-SR50 HI i MB-SR50. Objęto nim elementy o numerach katalogowych od 120645 do 120649, znajdujące się na str. 22 cennika pdf. Umieszczone wcześniej przy ww pozycjach ceny dotyczyły omyłkowo innej jednostki miary (mb zamiast szt elementu). Cennik z poprawionymi cenami został umieszczony na naszej stronie internetowej, do 19 czerwca postaramy się także umieścić poprawkę do oprogramowania zawierającą wspomnianą korektę cen. Przepraszamy za powstałe utrudnienia i prosimy o ponowne pobranie pliku z cennikiem oraz uwzględnienie powyższej informacji w wycenach.

Wybrane kształtowniki systemu MB-59S w długościach 6700 mm
Ze względów technologicznych część kształtowników systemu MB-59S jest obecnie dostępna w sztangach krótszych o 10 cm od standardowo przyjętych długości fabrycznych. Dotyczy to profili o numerach: 8154, 8155, 8168 oraz 8169. Jest to jednak dla Państwa tylko czasowa zmiana, dotycząca obecnie sprzedawanych partii zapasów magazynowych, nie zostanie ona zatem uwzględniona ani w cenniku ani w oprogramowaniu kalkulacyjnym. Przepraszamy także za te utrudnienia

Wyższa jakość wykonania łączników aluminiowych
Informujemy, że posiadane obecnie w sprzedaży łączniki aluminiowe w systemach okienno-drzwiowych i fasadowych ALUPROF na koniec procesu produkcji są poddawane obróbce wibracyjno-ściernej w celu stępienia krawędzi i rozwinięcia powierzchni, co łącznie z następującym po tym myciu w przemysłowej myjce zapewnia lepszą przyczepność  kleju stosowanego do połączeń oraz podnosi estetykę wyrobów.