Magazynowanie uszczelki silikonowej 120706 do systemu MB-SR50 IW

2008-09-17
W ramach nowego systemu MB-SR50 IW pojawiła się uszczelka silikonowa 120706, która ze względu na budowę i ograniczony czas trwałości warstwy klejącej wymaga zachowania odpowiednich warunków magazynowania. Przekazujemy Państwu informacje od dostawcy związane tym produktem i z zapewnieniem odpowiednich własności technicznych.

Uszczelka 120706 w oknie zintegrowanym MB-SR50 IW jest elementem dystansowo-dekoracyjnym, umiejscowionym pomiędzy szkłem zespolonym i ramą aluminiową. Naklejana jest na elementy ramy przed ich połączeniem ze szkłem zespolonym. Jest oryginalnie pakowana po 250 mb, w postaci nawiniętej na tekturowe szpule, zamykane w worki foliowe. Zewnętrzne opakowanie stanowi tekturowy karton.
Ze względu na konieczność uwzględnienia odpowiedniej twardości, gabarytów i wymagań pakowania w szpulach tej uszczelki istnieje możliwość miejscowego odklejania się taśmy (zmarszczenia warstwy klejącej i lokalne pęknięcia papieru ochronnego), jednak według dostawcy nie wpływa to na funkcjonalność i spełnienie zadania eksploatacyjnego w konstrukcji, przy zachowaniu odpowiednich warunków i okresów przechowywania uszczelki po zakupie.

Poniżej znajduje się Instrukcja magazynowania uszczelki 120706. Instrukcja ta będzie także dołączana do każdego opakowania uszczelki.


 Instrukcja magazynowania uszczelki 120706