Drzwi przesuwne chowane w ścianie MB-59 SLIDE GALANDAGE - nowość w ofercie Aluprof

2018-05-23
Jeżeli nie widzisz dobrze tego e-maila, zobacz go w przeglądarce.
23
maja 2018

Drzwi przesuwne chowane w ścianie MB-59 SLIDE GALANDAGE - nowość w ofercie Aluprof

System nowych drzwi balkonowych przesuwnych MB-59 SLIDE GALANDGE jest dedykowany do wykonywania drzwi przesuwnych z izolacją termiczną chowanych w ściany murowane w taki sposób, żeby po otwarciu skrzydło drzwi było całkowicie w nich ukryte. Drzwi zamontowane w taki sposób likwidują zupełnie granicę pomiędzy częścią mieszkalną w domu a ogrodem i tarasem na zewnątrz.
NAJNOWSZE REALIZACJE
Galeria Wroclavia
– nowoczesne miejsce zakupów i rozrywki
Systemy : MB-86, MB-78 EI, MB-SR50N
AKTUALNOŚCI
Modele systemów Aluprof do projektowania dostępne w technologii BIM
Mając na celu zoptymalizowanie współpracy pomiędzy różnymi zespołami zaangażowanymi w proces projektowania budynku, Aluprof przedstawia modele swoich systemów do projektowania aluminiowych okien, drzwi, fasad jak i przegród przeciwpożarowych na stronie bimobject.com. Przedsięwzięcie, jakim jest rozwój bibliotek BIM to kolejny krok umożliwiający różnym partnerom wspólną i bardziej efektywną współpracę przy projektowaniu budynku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Rusza trzecia edycja konkursu „Obiekt roku w systemach ALUPROF”
Polskie aglomeracje stają się coraz bardziej tłoczne. Nowe budynki dają początek zupełnie nowym dzielnicom mieszkalnym lub przeciwnie – sąsiadują z zabytkową zabudową śródmieść. Przed pracowniami architektonicznymi stawiane jest wyzwanie strategicznej redefinicji kompletnych miejskich krajobrazów. Jury konkursu „Obiekt roku w systemach ALUPROF” po raz trzeci wyłoni wyjątkowe realizacje, które wyznaczają właściwy kierunek w projektowaniu nowoczesnej przestrzeni miejskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ
ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej
W dniach 17-18 maja 2018 roku w Grand Hotel Tiffi w Iławie odbył się IX Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma ALUPROF, europejski wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, prężnie działająca w branży i wspierająca inicjatywny służące jej dynamicznemu rozwojowi, została Partnerem Strategicznym tego wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ
Okno przeciwpożarowe MB-86EI - nowość w ofercie ALUPROF
Firma ALUPROF nieustannie rozwija swoją ofertę i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom projektantów i inwestorów. Najnowszy system przeciwpożarowy MB-86EI dedykowany jest do wykonywania okien otwieranych o klasie odporności ogniowej EI 30 wg normy EN 13501-2+A1. System MB-86EI jest połączeniem cech doskonałej jakości okna z właściwościami przegród przeciwpożarowych.

CZYTAJ WIĘCEJ
Wydawcą newslettera jest Aluprof S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Warszawska 153, zwany dalej Aluprof. Newsletter jest wysyłany przez Aluprof za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie e-mail. Newsletter Aluprof ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty elektronicznej, który potwierdzi chęć otrzymywania newslettera. Newsletter Aluprof zawiera informacje dotyczące Aluprof. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji newslettera następuje poprzez rejestrację odbiorcy jako użytkownika serwisów internetowych: strefa.aluprof.eu lub architekci.aluprof.eu, lub poprzez wprowadzenie swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.aluprof.eu/kontakt. Rezygnacja subskrybenta z usługi newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link poniżej. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby newslettera nie będą publikowane na stronach serwisu ani też ujawniane osobom trzecim oraz podawane są dobrowolnie w celu skorzystania z newslettera. Aluprof zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu świadczenia usługi newsletter. W przypadku zmiany regulaminu informacja taka zostanie przesłana poprzez e-mail. Aluprof ma prawo do usunięcia adresu e-mail dowolnego subskrybenta z listy użytkowników bez podania przyczyny. Jeśli chcesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu kliknij: REZYGNUJĘ .