Перейдите к предыдущей версии авторизованной зоны ALUPROF.

E-biuletyn informacyjny ALUPROF S.A. dla firm współpracujących

2009-12-01

Wtorek, 1 grudnia 2009

Przerwa w obsłudze klientów w dn. 23 grudnia 2009 - 4 stycznia 2010
Ze względu na planowaną inwentaryzację uprzedzamy Państwa o przerwie w obsłudze klientów, która nastąpi w dniach: 23 grudnia 2009 - 4 stycznia 2010. Przerwa ta dotyczyć będzie zarówno zakładów w Bielsku-Białej i Opolu, jak i magazynów systemowych w Szczecinie, Lublinie i Rzeszowie. W czasie inwentaryzacji nie będzie możliwości wystawiania faktur oraz dokumentów WZ, a zatem nie będzie możliwy odbiór towaru ani jego wysyłki do klientów. Z uwagi na oddelegowanie części pracowników do prac związanych z inwentaryzacją sprawy handlowe i zamówienia będziemy w tym czasie obsługiwać w okrojonym składzie osobowym. Sprzedaż w 2010 roku rozpoczniemy od wtorku, 5 stycznia. Z góry przepraszamy za utrudnienia, pilne zamówienia prosimy realizować w tym czasie w pozostałych składach, prowadzących dystrybucję systemów Aluprof, w miarę ich możliwości.

Szkolenie z programu MB-SOFT (LogiKal), 3-4 grudnia 2009
Wszystkim osobom zainteresowanym zdobyciem lub poszerzeniem umiejętności obsługi programu kalkulacyjnego MB-SOFT (LogiKal) przypominamy o planowanym na 3-4 grudnia szkoleniu. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj. Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przysłanie zgłoszenia do P. Szymona Barona

Okucia Giesse do systemu MB-Slide i MB-Slide ST Klientów korzystających z systemów drzwi przesuwnych MB-Slide / MB-Slide ST informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych od 1 stycznia 2010 ulegną zmianie ceny okuć Giesse do drzwi przesuwnych MB-Slide i MB-Slide ST. W strefie autoryzowanej umieściliśmy zestawienie ww elementów z nowymi cenami. Bez zmian natomiast pozostaje nasza oferta w zakresie alternatywnych okuć do systemów MB-Slide i MB-Slide ST - firmy Sobinco.

Uchwyty Giesse K8000515 w systemie MB-Slide / MB-Slide ST Zmieniamy sposób dostępności uchwytów Giesse K8000515. Obecnie standardem są kolory: czarny i srebrny, natomiast uchwyty w kolorze białym (kod K80005159R9016) wymagają dłuższego terminu oczekiwania, wynoszącego 8 tygodni. Prosimy o uwzględnienie tego podczas planowania zamówień i realizacji drzwi.